.

SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun Adresiniz

Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A Pubg UC Satın AL - Valorant Epin - SuperEpin.com Güvenilir Epin Oyun A
Üzgünüm aradığınız terimlerde kategori bulunamadı.
Jiroskop Nedir ?
Jiroskop Nedir ?
İçerik

Jiroskop nedir? birçok Pubg mobile oyuncusunun merak ettiği jiroskop nedir ne işe yarar sorusunun yanıtı;

  • Jiroskop Pubg mobile oyununda sağ/sol yada yukarı/aşağı dönme hareketlerini telefon üzerinden dokunarak değil, telefonu hareket ettirerek sağ/sol yada yukarı/aşağı dönme işleminin yapılmasına denir.

Detayları yazımızda anlatıyoruz.

 

Pubg Jiroskop Nedir?

Jiroskop telefonunuzun hareketlerini algılayarak oyun içinde yukarı, aşağı ve sağa, sola dönmenize imkan veren bir özelliktir.

Yarış oyunlarından aşina olduğumuz jiroskop özelliği Pubg mobile ve Pubg mobile lite oyunlarının her ikisinde de aynı anlama gelmektedir.

Örneğin Pubg mobile oynarken telefonunuzu sağa doğru çevirdiğinizde oyun aynı anda sağ tarafa doğru hareket etmiş oluyor, profesyonel oyuncuların ve Pubg mobile severlerin sıkça kullanmış olduğu bu özellik sayesinde oyununuzu bir seviye daha yukarı çıkarma şansı elde ediyorsunuz.

PUBG Mobile Jiroskop Nasıl Açılır?

Oyunu telefonunuza ilk yüklediğiniz anda jiroskop seçeneği kapalı olarak geliyor, Pubg oyununda ayarlar kısmına girerek aktif edebilirsiniz. Pubg jiroskop nasıl açılır hemen yanıtlayalım. Ayarlar kısmından Genel seçeneğine tıklayarak jiroskop ayarlarının yapıldığı kısma göz atabilirsiniz, eğer sadece dürbün açtığınızda aktif olmasını istiyorsanız “dürbün açık” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. “Daima açık” seçeneğini seçtiğinizde hem dürbün açıkken hem normal oyun sırasında jiroskop aktif hale gelecektir.

Bizden ufak bir tavsiye; dikiz & ateş kısmını aktif ederseniz hızlı bir şekilde düşmanlara peek atabilirsiniz.

Jiroskop Ne İşe Yarar?

Pubg mobil oyununda silahın tepmesini azaltmak için jiroskop büyük önem taşımaktadır, hem oyununuzu bir üst seviyeye taşımanızda size yardımcı olacak, hem de sağa sola dönüş hareketlerini kolayca yapmanızı sağlayacaktır. Ateş ederken telefonu aşağı doğru eğerek silahın tepmesini azaltabilir, düşmanların sizden kaçmaya çalıştığı anlarda nişangahı düşmanın üstüne daha kolay bir şekilde isabet ettirebilirsiniz. Size en uygun jiroskop ayarlarını deneme yanılma yöntemi ile belirleyip çorba parası çıkarabilirsiniz :) Bol şans!

7/24 Hızlı Teslimat

Siparişleriz 7/24 Anında Teslimat Edilmektde

Güvenli Alışveriş

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz

Avantajlı Fiyatlar

500'den Fazla Oyunda En Uygun Fiyatlar Burada

Oyuncu Pazarı

Alıcılar ve Satıcılar '0' Risk Sistemi ile %100 Koruma Altında